Снідати. Відомий голлівудський дієтолог Хейлі Помру рекомендує снідати протягом півгодини після пробудження. За її словами, тіло людини, яка прокинулась і почала займатися якимись справами, які не поївши, змушена діяти при нульовій кількості "палива", що різко підвищує вироблення стресового гормону кортизолу. Його зростання - це фізіологічний сигнал для тіла, що необхідно накопичувати жир. Тому, навіть якщо вранці немає апетиту, все одно потрібно щось з'їсти, нехай і трохи, наприклад, шматочок омлету.
"Між потраплянням їжі в організм має проходити не більше трьох годин, інакше збоїв в роботі метаболізму не уникнути", - попередила дієтолог.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як пришвидшити метаболізм?Вживати Омега-3. Ще один прийом для прискорення метаболізму - вживати Омега-3 жирні кислоти. Омега-3 покращує реакції організму на лептин - гормон, який контролює процеси енергетичного обміну. Завдяки цим кислотам збільшується кількість спалюваних калорій.
Вживати пробіотики. Пробіотики - це корисні бактерії, які покращують функціонування травної системи і виведення шкідливих і потенційно токсичних компонентів. Джерела пробіотики: кефір і йогурт, квашена капуста, сир, цибуля.
Спати. Недосипання незмінно призводить до зростання рівня кортизолу, а разом з ним і до збільшення жирової маси. Щоб змусити "замовчати" ті гормони, які викликають накопичення жиру і посилення резистентності до інсуліну, необхідно спати близько дев'яти годин.
Силові вправи. Виконання силових вправ збільшує м'язову масу, вашого тіла, що призводить і до збільшення швидкості метаболічних процесів. Наприклад, якщо займатися таким чином по 30 хвилин два рази на тиждень протягом 4 місяців, організм почне спалювати на 100 калорій на день більше.