У світі існує велика кількість різних видів чаю. Деякі з них відрізняються особливою користю для здоров'я. Трав'яні чаї здатні допомогти в запобіганні різних хронічних захворювань і зміцнювати здоров'я в цілому
Напій довголіття: один вид чаю здатний зміцнити імунітет і захистити важливі органи
Одним з напоїв з унікальними властивостями є чай з кореня астрагала. Ця рослина росте в різних частинах Азії і часто використовується в традиційній китайській медицині. Згідно з дослідженнями, вона робить позитивний вплив на серцево-судинну систему, найважливіші органи людини і навіть сприяє довголіттю.
Підтримка імунної системи
Астрагал допомагає нормалізувати функцію імунної системи , при цьому надмірно її НЕ стимулюючи. Вчені з'ясували, що ця трава збільшує кількість лейкоцитів, тим самим зміцнюючи імунітет. Вона піклується про здоров'я при застуді і грипі, а також володіє антибіотичною дією по відношенню до певних бактерій.
Проти високого тиску
Рослина може збільшувати кількість червоних кров'яних тілець , які несуть відповідальність за перенесення кисню від легенів до решти тіла і вуглекислого газу від тіла до легень. Згідно з дослідженням, воно також розширює периферичні кровоносні судини, що захищає людину від високого тиску.
Користь для печінки, нирок і кісток
Так як астрагал має гепатопротекторну дію, його часто застосовують при лікуванні гепатиту, а також використовують в сумішах, що допомагають при похміллі. Трава здатна підтримувати здоров'я нирок і кісток, надавати протизапальний ефект.
При лікуванні раку
Попередні дослідження показали, що астрагал здатний пригнічувати ріст пухлин. Тому його часто використовують в якості трав'яної підтримки при лікуванні раку.
Джерело довголіття
Вчені провели попереднє дослідження, в результаті якого з'ясувалося, що астрагал допомагає подовжити теломери. Це захисні ділянки хромосом, які підтримують цілісність ДНК. Від довжини теломерів тісно залежить тривалість життя людини: чим довше, тим довше людина проживе.
Проте перш ніж заварювати чай з астрагала і вживати його на постійній основі, слід проконсультуватися з лікарем.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу