Медики попереджають: вживання лосося може спричинити рак. Але це стосується не всіх видів, уточнюють вони.
Шкода лосося
Вважається, що лосось як харчовий продукт дуже корисний для здоров'я, тому що це джерело жирних кислот Омега-3. Це твердження правильне, як для лосося, спійманого в дикій природі, так вирощеного на фермах. Але є небезпека у фермерському лососі. Справа в тому, що лосось вирощений на фермах містить у собі поліхлорований біфеніл.
Поліхлорований біфеніл (ПХБ) – це промислові хлоровані хімічні речовини, створені людиною.
ПХД були заборонені до комерційного використання протягом десятиліть, але їхні сліди все ще можна знайти у навколишньому середовищі.
Фонд захисту навколишнього середовища повідомляє, що хімічні речовини раніше потрапляли до навколишнього середовища з місць зберігання небезпечних відходів.
Вчені попередили, що регулярне вживання штучно-вирощеного лосося може збільшити ризик розвитку раку. Це сталося після того, як було виявлено декілька таких випадків.
Зазначається, що лосось, який вирощується на британських рибних фермах, був особливо забруднений канцерогенними хімічними речовинами.
Результати, опубліковані в журналі Science, показали, що дешевий лосось у супермаркетах може завдати організму більше шкоди, ніж користі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Бобові для прикорму дітей
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?