Лікар-дієтолог Тетяна Стрельнікова пояснила, чому навіть при вживанні продуктів з високим рівнем вітамінів аналізи все одно можуть показувати їх дефіцит
Названо причини поганого засвоєння вітамінів
Стрельнікова розповіла, що таке може бути у випадках неправильного зберігання або приготування продуктів, або є важкі захворювання. Лікар зазначила, що погане засвоєння вітамінів може бути і у разі неправильного харчування – коли порушено співвідношення між вітамінами та іншими нутрієнтами. На ці процеси може впливати і прийом деяких препаратів.
Фахівець пояснила, що у таких випадках може допускатися лише прийом полівітамінів по одному місяцю раз на квартал чи півроку. Але причину дефіциту вітамінів може визначити лікар, як і призначити лікування. Самолікування неприпустиме.
«Лікар, ґрунтуючись на даних лабораторних аналізів та клінічної картини, вибудує необхідну тактику лікування. Самостійно без шкоди для здоров'я допускається приймати лише полівітаміни коротким курсом по одному місяцю раз на квартал чи півроку», - зауважила Тетяна Стрельнікова.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою