Дефіцит магнію може призводити до серйозних патологій.
Користь магнію
Магній бере участь у перетворенні білків, жирів та вуглеводів на енергію, допомагає засвоювати кальцій, натрій, калій та вітамін D, а також синтезувати ендорфіни – гормони радості. ⠀ Мінерал дуже легко і за короткий період виводиться із організму, тому отримати передозування практично неможливо. На відміну від дефіциту, що спостерігається майже у всіх.
Нестача магнію в організмі може виявлятися спазмами та судомами у м'язах кінцівок, постійною втомою. Тяжкий ПМС і потяг до солодкого теж сигналізують про те, що організму не вистачає цього мінералу. Сюди ж можна додати такі симптоми, як біль голови, порушення сну, псоріаз та інші проблеми зі шкірою. ⠀ Якщо ви волієте отримувати мінерали і вітаміни з їжі, то відмінне джерело магнію - пшоно, насіння гарбуза, бобові, кунжут. Але для отримання добової норми магнію доведеться з'їсти чи не кілограм цих продуктів! Тому хороші біодобавки ніхто не скасовував.
Також компенсувати дефіцит магнію можна за допомогою ванн із магнієвою сіллю. Приємний бонус від таких спа-процедур – розслаблення м'язових затискачів та порятунок від судом, а також міцний сон.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як батькам виховати справжнього чоловіка?
9 запитань, які допоможуть зрозуміти, що дитина думає про маму
Рогалики на сирному тісті — простий рецепт з повидлом