Вчені розповіли, чому в юності корисно їсти волоські горіхи
Волоський горіх – єдиний горіх, який вважають чудовим джерелом рослинної альфа-ліноленової кислоти омега-3. Як показують дослідження, вона може відігравати важливу роль у роботі серця, мозку та відповідальна за здорове старіння. Крім того, волоські горіхи містять білки, клітковину, магній та безліч антиоксидантів.
Дослідження, проведене вченими з Університету Міннесоти (США), можна назвати однією з довгострокових робіт такого роду. Фахівці аналізували інформацію про дієту та стан здоров'я 3023 чоловіків та жінок віком від 18 до 30 років. Аналіз дієти піддослідних проводився протягом 20 років, крім того, через 30 років вчені також вимірювали в учасників фізичні та клінічні параметри здоров'я.
Випробувані були поділені на тих, хто регулярно вживав горіхи в їжу (близько 21 грама на день), і тих, хто цього не робив. Потім дослідники перевіряли взаємозв'язок між цим фактором та факторами розвитку серцево-судинних захворювань, включаючи куріння, масу тіла, артеріальний тиск, рівень глюкози в крові та інші показники.
З'ясувалося, що учасники, що споживають волоські горіхи, мали вищі показники фізичної активності після 30 років. А ще регулярне вживання цього продукту корелювало з кращим профілем ризику серцево-судинних захворювань, серед яких: нижчий індекс маси тіла, зниження артеріального тиску і рівня тригліцеридів у крові.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Комплекси, які вирощують батьки в дітях
Якщо дитина падає в істерику і не хоче йти додому з прогулянки
Десерт нашвидкуруч: шоколадно-арахісовий кекс
Закуска з плавлених сирків на святковий стіл за 5 хвилин