Міцна мускулатура спини підтримує хребет. А з правильною поставою у вас зовсім інша фігура. Строго кажучи, спина - це проблемна зона номер один Болі в потилиці і в попереку для багатьох - вже просто невід'ємна частина буднів. Цього не повинно бути! Пропорційними тренуваннями м'язів ви можете протистояти цьому.
З правильною поставою у вас зовсім інша фігура
Вихідна позиція. Сидячи, можна підкласти подушку, ноги зігнуті, ступні зведені підошвами одна до одної, верхня частина тулуба випрямлена.
Вправа. Кисті рук по черзі переводите то до потилиці, то до тазу. При цьому спина залишається нерухомою. Важливо: Плечі залишаються опущеними.
• Початківцям 2-3 підходи по 4-8 разів • Підготовленим 3-4 підходи по 12-24 рази
Вихідна позиція. Лежачи на животі, складений рушник підкладено під живіт і стегна, ноги на ширині плечей, кінчики пальців повернені назовні, руки витягнуті в сторони.
Вправа. Тягніть верхівку голови вперед, а а копчик назад. Підніміть голову, руки і верхню частину тулуба паралельно підлозі. Переводьте кисті рук по черзі то до потилиці, то до тазу. Важливо: М'язи сідниць і ніг повинні залишатися якомога більш розслабленими. Працювати повинні м'язи спини!
• Варіація: Та ж вихідна позиція. Витягніть одну руку вперед, великий палець догори; іншу назад, великий палець донизу. Піднімайте голову, руки і верхню частину тулуба на 2-3 см від підлоги. Руки, витягнуті уздовж тіла, по черзі міняйте місцями. Важливо: Лопатки весь час тягніть в напрямку тазу і хребта. Лоб тримаєте паралельно підлозі.
• Початківцям 2-3 підходи по 4-8 разів • Підготовленим 3-4 підходи по 12-24 рази
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі