Покращує травлення. Кориця містить низку сполук, зокрема залізо, клітковину та кальцій, які сприяють хорошій роботі травної системи. Жовчні солі приєднуються до цих речовин і таким чином виходять із організму. А якщо їх належним чином не виводити з травного тракту, то вони можуть завдати шкоди товстій кишці. Окрім того, цинамон ефективний у боротьбі з діареєю, оскільки регулює спазми кишки. А ще цю спецію можна використовувати для лікування розладу кишечника.
А ще кориця допомагає від нудоти. Її можуть використовувати навіть вагітні жінки – від токсикозу в першому триместрі.
Допомагає подолати грип та респіраторні захворювання. Якщо до чаю додати чайну ложечку кориці та шматочок імбиру, то такий засіб допоможе знизити високу температуру й позбутися кашлю. А приємний аромат може підняти настрій, який буває погіршується, коли ми хворіємо. Протизапальні та антибактеріальні властивості кориці допоможуть у боротьбі з застудою.
Захищає серце. Протизапальні властивості кориці також допомагають для профілактики серцевих захворювань. А ще спеція захищає цей життєво важливий орган та артерії, оскільки регулює рівень поганого холестерину в крові. А ще кориця допомагає при запаленні внутрішніх тканин, що у свою чергу знижує ризик інфаркту.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -ТОП 3 косметичні маски з вітаміном Е