Черемша, багата ефірними маслами, вітаміном С, сульфідами, магнієм і залізом, має протизапальну дію і рекомендується німецькими медиками для поліпшення кишкової мікрофлори, зміцнення імунної системи
Черемша дял імунітету
В сезон розгулу коронавірусної інфекції вкрай важливо мати хороший імунітет. Німецькі фахівці вважають, що посилити захисні функції імунної системи допомагає вживання дикого часнику або черемші.
"Вона містить більше вітаміну С, ніж апельсини або перець. 50 грамів черемші дозволяють отримати 75 відсотків добової потреби в ньому, а комбінація заліза і магнію приносить додаткову користь імунній системі. Черемша ідеально підходить для її зміцнення та захисту від хронічної втоми", - констатують медики.
Завдяки вмісту такої речовини як алліцин дикий часник проявляє протизапальні властивості, допомагає організму протистояти проти бактеріальних і грибкових інфекцій. Крім того, черемша містить в собі більше сполук сірки, ніж будь-яка інша рослина - це робить її продуктом, який поліпшує роботу печінки, обмінні процеси.
Ще одне її гідність - високий вміст сульфідів, що сприяють виведенню надлишку холестерину з кровотоку, нормалізації кров'яного тиску. Хлорофіл в складі черемші збільшує засвоєння організмом магнію, заліза - вкрай корисних для зміцнення імунної системи мінералів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою