Це, напевно, найпростіший і очевидний спосіб, який забезпечить вас найбільш швидким результатом. Відмовтеся від однієї / двох чайних ложок цукру, які ви, як правило, любите додати в чай, каву або кашу. Можливо, це займе у вас якийсь час, щоб пристосуватися до нового смаку, але ви й не помітите, як це стане для вас цілком природним!
Як відмовитися від солодкого?
2. Скоротіть або повністю виключіть оброблені вуглеводи
Вуглеводи можуть бути відмінним джерелом енергії, але також вони можуть бути перетворені в цукор у вашому організмі, який потім трансформується в жир. Це звучить не дуже привабливо, чи не так? Основними продуктами, що містять оброблені (рафіновані) вуглеводи, є хлібобулочні і макаронні вироби, різні снеки. У даній ситуації ваше завдання полягає в тому, щоб контролювати споживання вуглеводів і розміри порцій.
3. Уважно читайте етикетки на продуктах
Розберіться в термінології складу продуктів, і з'ясуйте, що кожна з назв позначає. Перевірте етикетки на вміст цукрів. Якщо він високий - покладіть такий товар назад на полицю. Шукайте продукти з низьким вмістом цукру.
4. «Розфарбуйте» вашу продуктову корзину
Різноманітність кольору є хорошим показником здорового харчування. Тільки пам'ятайте, що все це відноситься тільки до свіжої продукції. Барвиста упаковка не рахується! Фрукти і овочі яскравого кольору є індикатором свіжих, а також з низьким глікемічним індексом продуктів.
5. Контролюйте споживання фруктів
Фрукти є важливою частиною будь-якої дієти. Вони містять клітковину і велику кількість поживних речовин. Однак, вони також містять і натуральні цукри. Тому, якщо ви споживаєте дуже багато фруктів - зайвий цукор буде зберігатися у вашому організмі у вигляді жиру. Обмежте споживання у розмірі двох фруктів на день.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі