Організму кожної людини потрібні вітаміни та мінерали для правильного функціонування без хвороб.
Для того, щоб задовольнити добову потребу організму у вітаміні С, достатньо споживати всього 150 грамів апельсинової м'якоті, саме ця доза містить 80 мг аскорбінової кислоти, що і є необхідною добовою нормою.
Але не лише насиченість вітаміном С робить апельсин таким важливим компонентом раціону. Регулярне вживання цього сонячного фрукта стимулює метаболізм жирів в організмі та виводить шлаки.
Фенолікова кислота, що також міститься в апельсинах, допоможе в боротьбі з бронхітами, адже здатна запобігти застою мокротиння в легенях і виводить його назовні.
У боротьбі з застудними та інфекційними зимовими захворюваннями, крім того, що апельсин зміцнить Ваш імунітет, він ще й допоможе позбавитися високої температури, адже містить і саліцилову кислоту.
Насправді, в апельсинах міститься величезний набір корисних речовин: вітамін А, В1, В2, СВ та РР, мікроелементи натрію, магнію, кальцію, фосфору калію та заліза.
Фрукт виявляє свої корисні властивості при атеросклерозі, анемії, гіпертонії, захворюваннях печінки та ожирінні. За словами дієтологів, він має навіть омолоджувальний ефект.
Дієтологи вважають, що імунітету може зашкодити жирна, важка їжа з великим показником калорійності. Тобто рафіновані, копчені, мариновані продукти, що містять багато цукру і солі.