Кориця може використовуватися як спеція не тільки в десертах і гарячому шоколаді, але і в інших стравах і напоях. Завдяки цьому ваш організм отримає безліч переваг. Ось чотири основні з них
Ще до нашої ери корицю використовували для позбавлення респіраторних захворювань, хвороб травного тракту, а також для бальзамування, помазання. Ця спеція застосовується в рамках традиційної медицини в Індії, Ірані, Китаї.
Сьогодні кориця вважається протизапальним, антиоксидантним, протираковим, протимікробним, протидіабетичним, протидіабетичним засобом. Національний інститут охорони здоров'я зазначає, що вживати цю спецію можна за таких хвороб, як захворювання шлунково-кишкового тракту, синдром подразненого кишечника, діабет та ін.
А ще кориця має чотири корисні властивості.
Антиоксидантний ефект. Кориця входить до складу середземноморської дієти, яка вважається корисною для серця. Крім того, вона допоможе вам, якщо ви їсте у великих кількостях оброблені харчові продукти. Справа в тому, що в кориці багато поліфенолів. Такі антиоксиданти перешкоджають розвитку хронічного запалення.
Протизапальний засіб. У ході дослідження, опублікованого в Food and Function, вчені дійшли висновку, що найсильнішими біологічно активними сполуками в мексиканській та китайській кориці вважаються про-метоксикоричний альдегід та е-коричний альдегід. Тому кориця така ефективна при лікуванні запальних захворювань, які виникають з віком.
Зниження цукру на крові. Результати наукового дослідження, опублікованого в Diabetes Care, показали, що у людей з діабетом другого типу при щоденному вживанні кориці через 40 днів знизилися такі показники: рівня тригліцеридів, глюкози в сироватці натщесерце, поганого холестерину, загального холестерину.
Зниження холестерину. Згідно з метааналізом 13 досліджень 2017 року, якщо вживати корицю щодня, то це може значно знизити показники загального холестерину та тригліцеридів. Причому ефект буде вже за кілька тижнів, навіть якщо ви прийматимете в день всього половину чайної ложки цієї спеції.