Дієтологи розповіли які міфи про хліб помилкові та не мають наукового обґрунтування
Названо найпоширеніші міфи про хліб, в які треба перестати вірити
Хліб – головний продукт на столі людей у різних країнах світу. Він смачний, корисний та ситний. Але за роки свого існування встиг обрости легендами та не підтвердженими фактами.
Чорний хліб нічим не корисніший за білий. Існує теорія, що житній хліб набагато корисніший за білий, але насправді це не так. Єдиний вид хліба, який претендує на звання "корисного" - це цільнозерновий. Будь-яка інша випічка робить схожий вплив на організм.
Чорний хліб має єдину перевагу перед білим — це його нижча калорійність, що пояснює його популярність серед тих, хто стежить за своєю вагою або намагається схуднути. Помилково також думати, що хліб може спровокувати здуття живота.
Дріжджі в його складі хоч і є однією з можливих причин такого явища, але частіше люди страждають від підвищеного газоутворення через брак води в організмі або хронічний стрес. Може бути індивідуальна реакція на хліб і, як наслідок, здуття живота, але таке зустрічається рідко.
Міф, що хліб призводить до ожиріння - хибний. Один із найпоширеніших міфів про хліб, що через його регулярне вживання може виникнути ожиріння. Дієтологи радять зменшити кількість борошняного раціону, але не відмовлятися від хліба повністю.
Правильніше їсти хліб у першій половині дня, а в ідеалі - на сніданок у поєднанні з білковою їжею.
Небезпечний продукт – ковбаса, яку прийнято використовувати для приготування бутербродів. Якщо її замінити на відварене, запечене м'ясо чи твердий сир, а білий хліб — цільнозерновим, то є шанс навіть схуднути.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Якщо дитина падає в істерику і не хоче йти додому з прогулянки
Як батькам виховати справжнього чоловіка?
Оладки з цвітної капусти — для дітей і дорослих
Намазка з соняшникового насіння і в'ялених томатів