Лягайте, притискаючи поперек до підлоги, ноги згинайте в колінах, щоб ваші ступні всією підошвою стояли на підлозі. Зробіть вдих і затримайте дихання, починайте піднімати плечовий пояс і голову. На кілька секунд затримайтеся в верхньому положенні. Зробіть видих - займіть вихідну позицію, щоб плечі і голова були притиснуті до підлоги.
Фітнес для плоского живота
Ні в якому разі не додавайте до вправи повороти корпусу, так можна пошкодити хребет і міжхребетні диски. Руки заводите за голову, направивши лікті в різні боки.
2. Підйом ніг Повисніть на турніку повністю витягнувши руки. Піднімаєте трохи зігнуті в колінах ноги перпендикулярно до грудей і повільно повертаєтеся у вихідне положення. Не допускайте розгойдувань тулуба і махів ногами, тому що в такому випадку результат від вправи зводиться до нуля.
3. Зворотне скручування Як і у звичайному скручуванні, лягайте на підлогу, зігнувши ноги в колінах. Руки за головою, лікті - в сторони. Вдих - відриваєте лопатки і голову від підлоги, одночасно трохи піднімаючи таз. Видих - приймаємо вихідне положення.
4. Підйом тулуба
Ця вправа є «класичною» для м'язів живота, вона має бути знайома всім ще зі шкільних уроків фізкультури. Початкове положення - як і в попередній вправі. Вдих - відриваєте корпус від підлоги і піднімаєте його до колін. Видих - займаємо вихідне положення. Поступово можете збільшувати кількість повторень і підходів. Не приступайте до вправ після прийому їжі, це може серйозно нашкодити шлунку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен