1. Напевно відоме зі шкільних часів - підняття корпусу до колін. Перший час зігнуті ноги можна запхнути під диван (так, у всіх вдома є диван). 10-15 повторень для початку, 3-4 підходи.
Для тих, хто хоче ідеальний прес
2. Підняття корпусу зі « скручуванням », для опрацювання бічних м'язів черевного преса. Руки за голову, зігнуті в ліктях. На раз - піднімаємося і тягнемося правим ліктем до лівого коліна, на два - піднімаємося і тягнемося лівим ліктем до правого. Повторень і підходів - також, як і для першої вправи.
3. Підняття прямих ніг з положення лежачи. Служить для опрацювання нижній частині преса. Щоб ноги Вас не « переважували », руками можна впертися в підлогу, або ж - засунути під диван (так, як ви зрозуміли, диван - один з основних снарядів для тренувань в домашніх умовах). 3-4 підходи по 8-10 повторень (нижня частина зазвичай « йде » складніше).
4. Для того щоб краще « випалити » кубики на своєму животі, нам знадобиться робити або «велосипед», або «ножиці ». Вправи напевно знайомі, уточнювати не буду. Двох підходів буде достатньо ( перший час можна - по хвилині).
Між підходами відпочивайте хвилин по 7-10 (якщо потрібно більше - нічого страшного, відпочиньте подовше ). У разі ранкових тренувань, рекомендуємо залишити тільки дві вправи ( 1 і 3). Без прийняття їжі Ви не отримаєте вуглеводів, а значить і енергії.
Займатися можна кожен день, головне - не перестаратися. Відштовхуйтеся від своїх можливостей і початкової підготовки, « слухайте » свій організм. Підвищувати навантаження (кількість повторень за підхід ) варто також дуже плавно і акуратно.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як назвати дитину згідно з її знаком зодіаку, щоб дитина була щасливою?
5 чарівних фраз мами, які роблять дітей щасливими щодня