Більшість вправ розраховані на те, щоб зміцнити косі м'язи живота і тим самим не тільки підтягти животик, але й зігнати жирок з боків. З цією метою можна виконувати нахили.
Більшість вправ розраховані на те, щоб зміцнити косі м'язи живота
1. Вихідне положення: ноги дещо розставлені, на ширині плечей. Нахиляється вперед і тягнемося при цьому правою рукою до носка лівої ноги. Повертаємося у вихідне положення. Нахил вперед, але тепер лівою рукою тягнемося до правої ноги. Виконується вправа в два підходи, по 30-40 нахилів в кожну сторону.
2. Набагато більшого ефекту можна досягти, якщо ускладнити нахили гантелями. Взявши гантель в ліву руку, праву кладемо на пояс. Нахиляємося вліво, повертаємося в початкове положення. Робимо те ж саме, але в іншу сторону. Повторюємо, як і перша вправа, в 2 підходи.
3. Наступна вправа носить мальовниче назву "складаний ніж". Для його виконання потрібно лягти на лівий бік. Ліва рука може бути висунута вперед або в сторону, як вам зручніше, права - за головою. Ноги разом. Одночасно піднімається вгору права нога і тягнеться догори верхня частина тулуба, м'язи живота напружені. Плавний повернення у вихідне положення, і все повторюється на іншому боці.
4. Хороший результат дають махи ногами, виконувані з обважнювачами в положенні лежачи на спині. Переконатися в цьому нескладно. Досить надіти обважнювачі на ноги і спробувати зробити самі звичайні "ножиці" або зобразити їзду на велосипеді.
5. Відмінним помічником у боротьбі з вушками на талії може стати і фітбол. Спробуйте, наприклад, виконати наступну вправу. Сядьте на м'яч. Спина пряма, ноги на підлозі. А тепер покатайте фітбол вправо і вліво за допомогою однієї тільки "п'ятої точки", зберігаючи корпус нерухомим. Повторіть кілька разів у кожному напрямку.
Пам'ятайте лише, що, важлива послідовність і регулярність.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини