Квашена капустаУ банках з квашеною капустою вітамінів досить багато. Всього 200 г квашеної капусти дадуть половину денної потреби у вітаміні C - одному з найважливіших для імунітету, багато вітаміну B6 - він допомагає засвоюватися білкам. Мінерали: калій, магній, залізо, цинк. В квашеній капусті багато клітковини, яка поліпшує травлення, сприяє очищенню організму. Тому капуста добре впливає на обмін речовин.
КоренеплодиБудь-які коренеплоди корисні, особливо в лютому. Спробуйте додати в раціон більше буряка, моркви, пастернаку, картоплі. І менш поширені - топінамбур, брукву.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як відвідування сауни впливає на імунітет?ГарбузУ м'якоті гарбуза багато заліза, вітамінів А і К, калію. На цей продукт особливо варто налягати людям з серцево-судинними захворюваннями і з хворобами шлунково-кишкового тракту.
Журавлина і обліпихаЙдеться про заморожених ягодах - вони прекрасно зберігають свою поживну цінність.
Журавлина допомагає імунітету, зміцнює судини, корисна для профілактики утворення тромбів. Обліпиха містить величезний перелік вітамінів: С, В1, В2, РР, К, Р і Е, каротин, а також багато флавоноїдів, залізо, бор, марганець.
Шипшина і глідЦі специфічні ягоди необхідно заварювати або вживати у вигляді настоянок - вони з легкістю замінять чай, зміцнять імунітет.