Насіння кунжуту багате на корисні жири, такі як омега-6 і омега-3 жирні кислоти, які можуть знизити ризик серцевих захворювань.
Користь кунжуту
Вони також є хорошим джерелом рослинного білка та містять клітковину, яка допомагає травленню та може знизити ризик раку товстої кишки. Кунжут також містить важливі мінерали, такі як кальцій, залізо та магній. Однак при вживанні слід звертати увагу на кількість, оскільки кунжут дуже калорійний.
Кунжут - це рослина, яку в основному вирощують в Азії та Африці. Маленьке насіння, отримане з квіток кунжуту, багате на поживні речовини і вже давно вважається корисним інгредієнтом на кухні.
Високий вміст корисних жирів: насіння містить значну кількість ненасичених жирних кислот, особливо жирних кислот омега-3 та омега-6.
Хороше джерело рослинного білка: білок є важливим будівельним матеріалом для організму та відіграє важливу роль у нарощуванні м'язів та відновленні тканин.
У кунжуті багато клітковини: вона сприяє здоровому травленню. Вона допомагає регулювати перистальтику кишечника та запобігають закрепам.
Високий вміст антиоксидантів: сполуки допомагають боротися зі шкідливими вільними радикалами в організмі, які можуть викликати пошкодження клітин та підвищувати ризик хронічних захворювань, таких як рак та хвороби серця.
Важливі мінерали: кунжут містить такі мінерали, як кальцій, залізо та магній. Кальцій важливий для ваших кісток, залізо відіграє роль насичення організму киснем, а магній бере участь у більш ніж 300 біохімічних реакціях в організмі.
Незважаючи на всі ці переваги для здоров'я, майте на увазі, що кунжут містить багато калорій. Порція насіння кунжуту містить значну кількість калорій, тому краще вживати їх у помірних кількостях, особливо якщо ви намагаєтесь контролювати свою вагу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Як полегшити коліки в новонародженого?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою