Бачу ціль і йду до її досягнення. Практична йога налічує дуже багато видів, деякі з яких навіть суперечать один іншому. Не всі з них розвивають гнучкість тіла і можуть бути спрямовані як на духовний розвиток так і чисто на досягнення фізичної досконалості. Так що вибираючи для себе шлях йоги, в першу чергу визначитеся з метою своїх занять.
Завжди важлива система. Якщо ви новачок в йозі, то знайте, що цією практикою мало займатися регулярно, нею потрібно займатися щодня. Привчіть себе присвячувати занять йогою одну годину щодня. Ніколи і не за яких обставин не відміняйте ці заняття! Без систематичних вправ ви не досягнете в йозі нічого.
Міра у всьому - це закон.Ті, хто приходить у студію йоги вперше, часто намагається вивчити все і відразу: асани, дихальні практики, медитації, мантри... Але перше правило йоги говорить про те, що людина повинна завжди відчувати себе у стані задоволеності і повного спокою. Так що всі наміри стати кращим учнем і відразу володіти досконало усіма вправами залиште за межами килимка для йоги. Йога - це шлях, а не місце призначення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П'ять асан йоги для тонкої таліїНе бійтеся змінюватися! Для нас, жителів Європи, йога зовсім нове і екзотичне вчення. Ми не звикли до філософії сходу і тому часом новачкам в йозі дуже важко прийняти і відчути те, чому вчить йога, а саме: ні про що не думати, розслабитися, заглянути в себе і спробувати зрозуміти світ всередині нас. Так, змінювати себе важко, адже саме на це і спрямована філософія йоги.
Твори й аналізуй себе. Самоаналіз - це те, чого від тебе буде вимагати йога завжди і у всьому. Щоб досягти вищого стану релаксації і максимального контролю тіла ви повинні постійно задавати собі питання. Робіть це і на початку заняття йогою і протягом його. Читайте книги про йогу, давні і сучасні, але не приймайте все про що говорить філософія йоги на віру, вбирає тільки те, що близьке вам, з чим ви згодні, а в іншому - просто творіть!