Дієтологи закликають усіх, не залежно від бажання худнути, вживати їжу кожні три години. Від чого це захистить вас - читайте у "Країні Здоров'я".
Не завадить закинути у сумку горішки для перекусу
Умовно (плюс-мінус в залежності від вашого ритму життя): в 9 ранку — перший сніданок, в 12 — ланч, в 15 — обід, в 18 — полуденок, в 21 — вечеря). Найшкідливіше — кидатися як вовк на їжу в гострому нападі голоду. Тоді ви сто відсотків з’їсте набагато більше, ніж потрібно організму. Адже сигнал про насичення приходить в мозок приблизно через 20 хвилин після того, як ви засіли за стіл.
Є ще один вагомий аргумент на користь режиму харчування. Коли ми відчуваємо сильний голод, рівень цукру в крові низький. А при швидкому і рясному попаданні в шлунок їжі рівень цукру в крові різко підскакує. Це веде до занадто великого викиду гормону інсуліну.
Інсулінові ж скачки шкідливі і для здорового організму. Колір шкіри стає нерівним, можуть з’являтися прищі, неприємний запах з рота. Так що, якщо не знаєте, яким буде ваш день і чи вдасться вчасно нормально поїсти, закиньте в сумку «сухий пайок» у вигляді сирного батончика або пакетика горішків.