Звісно, в ідеалі потрібно позбутися джерела самого стресу, але якщо це зробити поки неможливо, то є сенс пити гранатовий сік.
гранатовий сік
Сік граната допомагає впоратися із робочим стресом, показало дослідження. У ході експерименту вчені з'ясували, що цей сік дозволяв зменшити частоту серцебиття та покращити робочий настрій.
Вчені стежили за групою добровольців, які випивали щодня протягом двох тижнів по 500 мілілітрів соку. На початку та наприкінці дослідження фіксувалася частота пульсу, а також заповнювався питання, метою якого було з'ясувати емоційний настрій та ставлення до роботи.
У результаті виявилося, що переважна більшість добровольців, які пили сік, до кінця заявленого терміну повідомляли про покращення емоційного стану. Також підвищувалася активність, фіксувався найбільший інтерес щодо роботи і знижений пульс.
Керівник дослідження доктор Емад Ал-Дужайлі з Університету Королеви Маргарет в Единбурзі констатує: "З'являється все більше доказів користі соку. І це заслуговує на подальше дослідження". Треба сказати, минулого року та сама група вчених говорила, що гранатовий сік дозволяє знизити рівень ожиріння.
Так, добровольці, які випивали по пляшці соку щодня протягом місяця, рідше мали жирові клітини в районі живота. Вони мали знижений кров'яний тиск. Це зменшувало ризик серцевих нападів, інсультів та проблем із нирками. Ще експерти приписують гранатовому соку протиракові властивості, здатність боротися із хворобами серця та процесом старіння. Весь секрет криється у високій концентрації антиоксидантів.
А ви любите гранатовий сік?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу