Не обов'язково мучити себе важким голодуванням чи виснажливими тренуваннями. Для того, щоб скинути вагу варто змінити свій раціон харчування та прислухатися до потреб організму. Ось кілька корисних порад:
Кілька порад правильного харчування
1. Зменшуємо порцію. Їжте все, що хочете, але тільки в меншому обсязі. Щоб вам було легше впоратися з апетитом - обдуріть себе. Змініть свою тарілку на десертну і накладайте собі меншу порцію. Існує думка, що ми повинні з'їдати такий об'єм їжі, який помістився б у нас на долоньці.
2. Остання трапеза повинна бути дуже легкою і не пізніше, ніж за три години до сну.
3. На вечерю переважно випити склянку кефіру і з'їсти яблуко.
4. Частіше їжте. Звучить безглуздо? Чим частіше ви перекушуєте, тим менше вам хочеться їсти. Разова порція повинна складати 100 - 150 грамів і з інтервалом не менше трьох годин.
5. Переходьте на більш легке харчування. Вводьте в раціон овочеві супи, курячу грудку, зелень, салати, морепродукти і знежирені кисломолочні продукти.
6. Скорочуємо обсяг споживаної рідини, так як запивання під час їжі розтягує шлунок.
7. Пийте маленькими ковточками і бажано під час їжі. Пити після їжі можна тільки через годину - півтори і тільки воду.
8. Використовуйте теорію роздільного харчування. Є продукти, які важко засвоюються один з одним. Якщо ми вживаємо одночасно жири з вуглеводами і білками - це тільки завдає шкоди нашому організму.
9. Якщо ваше завдання - менше з'їсти і потім не захотіти добавки, випийте перед їжею склянку води або з'їжте яблуко. Так ваш шлунок буде вже частково заповнений, і ви з'їсте набагато менше.
10. Один раз на тиждень влаштовуйте собі розвантажувальний день - яблучний, кефірний або сирний.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен