Після харчового отруєння потрібно дуже дбайливо ставиться до свого раціону. Що саме можна їсти, а про що на час забути?
Після отруєння 2 дні бажано майже нічого не їсти
Зрозуміло, що в період очищення харчуватися не потрібно нічим ...
А потім слухати свій організм. Він сам підкаже, коли потрібно почати їсти. Сили на перетравлення їжі він витрачати не буде, коли йде придушення ворожого вогнища.
У будь-якому випадку після отруєння потрібна дієта. Несолодкий чай з сухариками. Зовсім небагато. До кінця дня можна в раціон додати нежирний курячий бульйон і картопляне пюре без масла і молока. Можна зварити ріденькі кашки на воді. Гречану. Рисову. Манну. Кожний прийом їжі повинен бути дуже невеликим - кілька ложок. Пощадіть свій організм. Він і так стомився.
На другий день можна додати шматочок відвареного нежирного м'яса - телятини або курячої грудки. Парові котлетки. Киселі, желе. Харчування дробове. Не рідше шести разів на день. Слідкуйте за випорожненнями. За загальним станом. Овочі та фрукти з раціону на час приберіть, навіть якщо це пора врожаю. До свого звичайного харчування потрібно повертатися поступово.
Приблизно тиждень після отруєння жирне і смажене, солодке і гостре в їжу вживати не слід. Алкоголь абсолютно виключити. Масло і молоко теж. Ваше отруєння - потужний удар по печінці. Підтримайте її в період відновлення всіх функцій організму.
Ваш шлунок сам підкаже, коли переходити на звичний раціон. Він ще слабкий і роздратований. Він пережив потужну атаку ворожих бактерій. Війна в організмі повинна затихнути.