Цей коренеплід багатий на вітаміни С і В, мінеральні солі, білки і цукор. Сірковмісні речовини у його складі визначають сильні фітонцидні та бактерицидні властивості.
Користь редьки
Вживання редьки сприяє нормалізації роботи кишечника, загоєнню ран, розчиненню каменів у нирках. При застуді та сильному кашлі допомагає сік редьки з медом. У період авітамінозу вживання редьки особливо корисне.
Також, цей коренеплід здатний виводити токсини та шлаки з організму. Редьку можна їсти у сирому вигляді або додавати до різних салатів. У поєднанні з деякими іншими овочами, користь редьки підвищується. При недокрів'ї лікарі радять змішувати сік редьки, моркви та буряків.
Всі види редьки посилюють шлункову та кишкову діяльність, що, безумовно, корисно. Але людям, які мають захворювання шлунково-кишкового тракту, слід бути уважними: їм вживання редьки протипоказане. Також налягати на редьку не рекомендується при низці захворювань серцево-судинної системи. Найпростіший рецепт, салат з редьки з морквою, трьом редьку і моркву, а потім заправляємо гірчичним маслом і посипаємо гарбузовим насінням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому мамам хлопчиків дуже пощастило?
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою