Як наслідок, організму не вистачатиме енергії, тому він буде брати сили з інших джерел – м'язів або жиру. Щоб не втратити м'язову масу, потрібно не забувати про білкову їжу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прості правила стрункостіМеню кето дієти
Існує два поширені типи цієї дієти:
• Білкова з низьким вмістом жирів та вуглеводів
Раціон складається в більшості з нежирних білкових продуктів: пісне м'ясо, куряча грудка, риба, молочні продукти, морепродукти, яйця. Кількість вуглеводів зведена до мінімуму.
Також, допускається вживання білкової їжі з овочами, що не містять крохмалю – огірками, капустою, салатом. Тобто, навіть корисні каші і фрукт прийдеться практично не вживати.
• Білкова але з помірним або навіть високим вживанням жирів («Кремлівська дієта»)
В даному випадку потрібно зменшити кількість вуглеводів до 40 грам на день. Проте, можна вживати жирну рибу, сосиски, жирне м'ясо, сметану та інші. Вуглеводи – заборонено, максимум це салатні листки та інша зелень. Рекомендується пити більше води або зеленого чаю. Чорний чай чи кава є небажаними, тому, що навантаження на печінку та нирки буде і без цього високою.
Плюси та мінуси дієти
Найбільшим плюсом можна вважати те, що вага стрімко знизиться за малий проміжок часу.
Основне це не перестаратись з кількістю білка на день. Як наслідок, може погіршитись стан нирок і процес травлення загалом.
Відсутність глюкози дуже швидко відіб'ється на розумовій діяльності і швидкості реакції. Тому, якщо будете дотримуватись дієти, приготуйтесь до того, що думати ви станете повільніше.
Кето дієта – це швидке вирішення проблеми надмірної ваги але не саме ефективне і безпечне. Скинуті кілограми швидко повернуться при відновленні звичайного раціону.
Нагадаємо, раніше ми розповідали про
час переварювання їжі.