Про людей, які дозволяють собі їсти усе і при цьому не поправлятись, кажуть що вони чарівники. Але насправді кожен так може! Детальніше читайте у "Країні здоров'я.
Перегляньте свій раціон у відповідність до рекомендацій дієтологів
1. Визначте ваші життєві ритми. Поспостерігайте за своїм харчуванням кілька днів, визначте години коли ви відчуваєте справжній голод.
2. Сплануйте прийоми їжі таким чином, щоб вас не турбувало відчуття голоду. Якщо вам допоможе - складіть розклад та начепіть на холодильник. Не робіть ніяких зайвих перекусів коли ви неголодні - горішки теж калорійні.
3. Пийте. Не обмежуйте себе у воді, зокрема це допоможе вам коли будете відчувати голод: у більшості випадків це всього лиш спрага.
4. Прив'яжіть режим харчування до сну. Останній прийом їжі має бути за три години до сну. Не наїдайтесь наніч, надавайте перевагу легким вечерям.
5. Не зменшуйте обсяг порцій одразу з усіх прийомів їжі. Почніть з обіду. Не поспішайте і не зменшуйте більш, ніж на 10% за один раз.
6. Використовуйте посуд менших розмірів. Часто ви з'їдаєте більше не тому, що голодні, а тому що звикли не залишати на тарілці їжу.
7. Перегляньте свій раціон у відповідність до рекомендацій дієтологів. На сніданок краще їсти їжу, багату повільними вуглеводами: каші, пластівці, хлібці. Не завадить трохи білка, наприклад, варене яйце. Така їжа буде повільно згоряти, поступово віддаючи енергію, і ви з легкістю дотягнете до обіду.
Нагадуємо. раніше ми писали про те
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що повинна вміти дитина, перш ніж іти до дитячого садка?