Перше, що варто очищувати - кишковик. І ні в якому разі не починати очищення з якогось іншого органу.
1) Кишковик. Найкращою процедурою для очищення організму є стара знайома клізма.
Можливо багато хто з вас тут усміхнеться, але насправді проведення профілактичних одиночких клизм навіть раз на три місяці сприяє довголіттю і здоровому молодому вигляді. Адже шлаки, -отруюючі наш організм з середини - ось що прискорює старіння.
Але якщо проводити не профілактичний, а саме глибокий очисний захід, то треба проводити 1-місячний курс.
Важливо: розчин для клізми - це може бути і проста прокип'ячена і охолоджена до температури близько 25-28 градусів вода. (злегка тепла). Але вже якщо очищуватися як слід, то варто готувати відвари наприклад із трав. Заварювати Звіробій, Ромашку. Вони сприяють дезінфекції кишковика при можливих запаленнях, діареях, закріпах і інших проблемах. Можна використовувати інші трави, куплені в аптеці або ж назбирані в літку на природі. МОжна навіть купувати ефірні олії (дуже гарні є в аптеках олії - "Ароматика"). І по інструкціях до них готувати розчин для клізми.
Курс розділяється на 4-5 тижднів. Перший тиждень - клізму робити кожний вечір. (кожний день) Другий тиждень - через день, третій тиждень - через два дні Червертий тиждень - через три дні (вийде два рази усього на тиждень) І п'ятий тиждень - один раз.
Це весь курс.
Деякі бояться, що таким чином інтенсивне промивання кишковика сприяє негативним наслідкам - вимивання мікрофлори і провокування появи бисбактеріозів.
Але і на власному досвіді і на прикладах авторів різних видань, можу сказати, що нічого подібного не трапляється. Навпаки, вчені дослідили, що після такого очищення - мікрофлора кишковика оновляється і діє набагато краще.
Після очищення кишковика - можна приступати до печніки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою