Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Картопляна дієта для схуднення

16:57, 23 Чер 2015 · Категорія: Харчування, Дієти · Переглядів 2448 · 

Картопляна діетаНа перший погляд, картопля здається зовсім недієтичних продуктом. Не дарма ж багато методики схуднення включають його у свої списки заборонених до вживання продуктів. Виявляється, ми просто не вміємо правильно готувати цей коренеплід, щоб він допомагав нам зберегти фігуру, а не остаточно її зіпсувати. Так чим овоч так корисний з точки зору лікарів? А як потрібно грамотно сидіти на картопляній дієті, якщо стоїть мета капітально схуднути?

Картопляна дієта

Картопляна дієта



Користь картоплі

Як з'ясувалося в ході останніх медичних досліджень, картопля не тільки не небезпечний, але й надзвичайно корисний для нашої фігури. До слова, дієтичним цей продукт перестає бути тоді, коли ми його готуємо, щедро присмачуючи сіль, додаючи сало і рослинна олія, поливаючи кетчупом та іншими соусами. Так що схуднення на картоплі фрі - це дійсно нонсенс. А так картопля - це доступне, смачне, просте у приготуванні і дуже ситне блюдо.

Як не дивно, але картопля, що володіє пріснуватим смаком, багатий вітаміном C, а також групи B, амінокислотами, каротином, калієм, пектином. Його регулярне, але помірне вживання нормалізує артеріальний тиск, покращує функціонування серцево-судинної системи, приводить у порядок нерви і допомагає справлятися зі стресами. Спокійне схуднення - чи не це мрія нашої покаліченою голодуванням психіки?

Важливе застереження. Картопля для дієти потрібна «правильна». Тобто не та, яка благополучно пережила зиму на нашому балконі, а, по можливості, найсвіжіша. Старі коренеплоди накопичують максимум крохмалю, від чого дійсно стають не в міру калорійними. Молоді овочі містять мало вуглеводів, зате багато рослинного білка, з якого жирові відкладення не утворюються.

Як схуднути?

Дієта на 3 дні. За весь термін методики можна розпрощатися з 2-3 кг. Меню досить одноманітне. Вранці випиваємо стакан теплого 1,5% -го молока. Обідаємо картопляним пюре (300 г), приготованим на воді. Вечірня трапеза буде складатися знову ж несоленой відвареної картоплі (250 г), яку приправляем 1 ч.л. оливкової олії і чорним меленим перцем. На «десерт» можна з'їсти половинку яблука. Щодня дозволяється пити трав'яні відвари, негазовану мінеральну воду, зелений чай в необмеженій кількості.

Дієта на 4 дні. Снідаємо склянкою кефіру, обідаємо картопляним пюре (200 г) на молоці і без солі. На вечерю готуємо важливе дієтичне блюдо - салат 1 яйця, 1 картоплі, порізаної цибулі (зеленого або ріпчастої). Збризгуємо блюдо невеликою кількістю яблучного оцту. Раціон жорсткий, але дієвий - вже через день ви відчуєте, що почали активно худнути.

Дієта на 5 днів. В день потрібно з'їдати близько 2 кг картоплі. Ділимо цю кількість на 5-6 прийомів їжі. Коренеплоди відварюємо, готуємо пюре, запікаємо, приправляємо невеликою кількістю перцю, солі, оливкової олії. Можна збризкувати готову страву лимонним соком. Неодмінна умова - випивати в день не менше 1,5 л рідини (зелений чай, вода, відвар шипшини). Якщо дуже голодно, допускається в день з'їсти скибочка чорного хліба і варене яйце.

Дієта на 7 днів. Щодня з'їдаємо по 8 середніх картоплин без масла і солі. Ідеальний рецепт - «картопля в мундирі», тому як при такому способі приготування в коренеплоди збережеться максимум користі (всі важливі речовини як раз зосереджені біля шкірки, яка зазвичай нещадно зрізається). Єдине, що можна використовувати як «приправи» - це свіжа зелень: петрушка, кмин, кріп. Неодмінно допаювати водою, чаєм без цукру. Соки, кава та алкогольні напої виключаються повністю.

Результати та наслідки

Короткострокова картопляна дієта забезпечити спад ваги до 400-500 г на добу. Таке кого завгодно може надихнути, але захоплюватися не варто. Перебір може бути чреватий серйозними негативними наслідками, зокрема порушенням обміну речовин. Так що краще не ризикувати і використовувати методики більше 5 днів поспіль. Що стосується довгих дієт на картоплі, то миттєвого результату не чекайте - схил буде помітний тільки на 4-5 день. Після 2-недельльного активного вживання коренеплоду можна виявити, що ви втратили до 7-8 кг.

Важливо розуміти, що картопля - продукт сезонний. А оскільки дієта вимагає використання в їжу тільки свіжого продукту, краще відкласти схуднення на середину літа - початок осені. Втім, і взимку сьогодні в магазинах можна виявити картошку- «іноземку». От тільки підгодовують цей продукт на його батьківщині всякими «хімікатами» чи ні - ніхто достеменно не знає. Так само як і інформації про генно модифікованої картоплі з'являється все більше і більше. Загалом, краще не будемо ризикувати.

В силу того, що ми будемо змушені дотримуватися вкрай незбалансований раціон, через тиждень можна буде з сумом спостерігати всі симптоми авітамінозу та дефіциту важливих мінеральних речовин - будуть розшаровуватися нігті, випадати волосся, з'являтися запалення на шкірі. Так що картопляну дієту потрібно неодмінно поєднувати з прийомом поливитаминного комплексу.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

23:03
Стало відомо, які фрукти смертельно небезпечні
12:21
Дієтологиня розвінчала поширений міф про корисний сніданок
23:27
Скільки яєць можна їсти щодня без шкоди для здоров’я
12:17
Ендокринолог розповіла, кому не варто їсти млинці
19:20
Печиво «Марія» може викликати діабет, випадіння зубів і навіть зупинку серця
8:54
Що їсти і пити, щоб не було печії
11:38
Чому не варто пити розігрітий чай: з’явилося наукове пояснення
10:49
Дієтологи назвали 5 причин починати день з тарілки вівсянки
21:31
Вчені з'ясували, як звуки їжі допомагають схуднути
11:02
Дієтологи назвали найкращий час для обіду
9:00
Учені розповіли, о котрій годині потрібно снідати, обідати та вечеряти
18:19
Як правильно їсти банани: дієтологиня назвала користь і шкоду популярного фрукта
15:01
Небезпека, яку приховують у собі свіжовичавлені соки
12:03
Щоденне споживання кави знижує ризик смерті – скільки потрібно пити?
9:35
Медики розповіли, чим небезпечний мед для здоров'я
11:07
Дієтолог пояснив, чи можна дорослим людям пити молоко
23:37
Дієтолог розповіла як грамотно схуднути на гречці за 5 днів
9:41
Медики розповіли про шкоду ранкового чаю на порожній шлунок
23:58
Що їсти перед сном, щоб схуднути
23:18
Фахівці назвали продукти, які більшість готує неправильно
10:12
Топ-5 корисних продуктів, які варто додати в раціон
9:07
Чому здорове харчування — це не так складно, як здається
8:48
Як змінити харчові звички й не зірватися: покрокова інструкція
8:31
5 простих і корисних сніданків для активного дня
23:09
Як харчуватися здорово, якщо немає часу та бажання готувати
15:40
Топ-5 Міфів про здорове харчування, в які досі вірять
10:51
Банани не можна їсти вранці: дієтолог назвав причину
22:33
Експерти назвали переваги вживання зеленого чаю перед сном
9:35
Медики розповіли, який хліб допомагає схуднути
8:28
Коли краще їсти яблука: вранці чи ввечері
11:26
Шкідливі звички в харчуванні: що заважає нам бути здоровими?
10:48
Здорові перекуси: смачні та корисні ідеї між прийомами їжі
7:19
Як сніданок впливає на продуктивність протягом дня
0:43
Грейпфрут — новий суперфуд?
23:50
Топ-5 магазинних солодощів, що не зашкодять фігурі
22:51
Як кольори, запахи й текстури впливають на наше сприйняття їжі?
21:13
Сучасні дослідження фаст-фуду спростовують репутацію нездорової їжі
20:55
Які суперфуди можуть стати основою вашого раціону?
17:11
Як навчитися їсти все, але залишатися у формі?
14:05
Як харчуватись якщо немає часу на приготування
Здоров'я в соцмережах: