Тільки з досвідом, на жаль, приходить розуміння, що займатися власним здоров'ям треба постійно, а не чекати, коли з'явиться щось хронічне. Хворі органи найчастіше самі подають нам сигнал про небезпеку у вигляді болю, але чимало у нас і «мовчунів».
Як захистити печінку
Найтерплячіший орган - це наша печінка. На початку зими я захворів на грип, довелося піти до дільничного терапевта. Під час обстеження лікар запитав мене, чи не болить правий бік. Бок іноді дійсно трохи боліла, доктор порадив мені поспостерігати за печінкою, а ще краще - терміново вжити оздоровчі заходи, оскільки вона почала збільшуватися в розмірах. Чути це було дивно, оскільки алкоголем я не захоплювався, хоча поїсти щільно і смачно і зараз люблю. Відмовлятися від звичного режиму я не міг, але за здоров'я взявся. Відразу ж переглянув щоденний раціон на користь печінки, і почав приймати трав'яний напій, який називають тибетським омолоджуючим засобом для очищення організму.
Треба змішати по 100 г сухих трав ромашки, звіробою, безсмертника, листків суниці і березових бруньок, ретельно подрібнити і перемішати. 2 ст. л. збору залити 400 мл окропу і залишити настоюватися на ніч у термосі. Приймати по 100-200 мл вранці і ввечері за 20 хвилин до їжі в теплому вигляді. Можна додати чайну ложку меду. Курс лікування - 50 днів один раз на рік. Я вже двічі провів курси оздоровлення і тепер не тільки печінку свою врятував від руйнування, а й в цілому почуваю себе оновленим.