Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Бліц-перекус на робочому місці: вгамуйте апетит без шкоди для талії

22:01, 11 Січ 2013 · Категорія: Харчування, Дієти · Переглядів 3964 · 

У розпал затяжних зимових свят, які, до речі, продовжуються, більшості з нас доводиться відзначати не дуже позитивні наслідки для організму. Нерегулярне і насичене харчування, алкоголь, солодощі, порушення режиму призводять до збільшення ваги, погіршення кольору обличчя, втоми.

Зробіть паузу... але без Твікс

Зробіть паузу... але без Твікс



Повернення на роботу після вихідних у такий період завжди нагадує зустріч однокласників, які давно не бачилися: усі трішки поправилися, але всі раді один одного бачити.

Та при поверненні до старого режиму, коли доводиться працювати по 8-9 годин, планувати правильне харчування стає дуже важко. Дослідження показали, що перекус кожні чотири години допомагає поліпшити обмін речовин і підтримує високий рівень енергії.

Перша порада: не приносьте на роботу олів’є, канапки зі шпондером чи інші святкові закуски, які лишилися після застілля і шкода викинути. Дайте вашому шлунку відпочити від жирної калорійної їжі. Тим паче, що лікарі не рекомендують споживати салати та інші страви з жиром і майонезом, якщо їх вік перевищив добу. Без жалю і застережень відправте всі ці вороги вашої фігури у смітник і одразу відчуєте, що стало легше. Якщо мучить совість, лишіть ці «ласощі» десь на вулиці – не сумнівайтеся, вуличні тварини і птахи будуть вам вельми вдячні за такий акт милосердя! Нехай і на їхній вулиці теж буде свято. А якщо у вас є діти, зробіть з цього годування подію. Діти це люблять.

Не радимо також шукати на прилавках магазинів «щось таке смачненьке», що б хотілося пожувати біля монітору чи в підсобці. Упевнена, що недалеко від місця вашої праці знайдеться один чи кілька магазинчиків, прилавки яких рясніють усілякими солодощами з найрізноманітнішими начинками, чіпсами, горішками, снеками. Найчастіше такий перекус на роботі містить стільки калорій як повноцінний обід, а от енергії від нього мало. Зачекайте, вам тільки здається, що 2-3 печеньки не зашкодять талії. Більшість працівників, як правило, не зупиняються лише на кількох цукерках чи печеньках, та й навряд чи ви будете купувати їх у такій кількості. А те, що лишається на тарілці, як правило, до кінця дня буде знищено. У крайньому випадку – настійливо пригощайте своїх колег купленим: таким чином, ви поділитеся з ними дуже зайвими сантиметрами на талії та ще й будете виглядати у хорошому світлі. Покладіть ласощі на стіл он-тій білявці позаду вас, яка постійно «коситься» на колег! ))

Чим же ми рекомендуємо перекусити на робочому місці так, щоби з користю для здоров’я і для угамування апетиту?

По-перше, не залежно від того, чи виходите ви з колегами на традиційну обідню перерву, чи не маєте такої звички/можливості, перекус кожні чотири години допомагає поліпшити обмін речовин і підтримує високий рівень енергії. Це доведено дослідженнями, але знову ж таки – якщо все в міру і з корисними продуктами. Рутинна робота на одному місці завжди викликає бажання зробити собі «смачну» перерву.

Пропонуємо кілька ідей, як перекусити смачно і для талії не шкідливо. Можливо, серед них ви зможете знайти те, що підходить вам.

Низькокалорійні снеки (хлібці). Останні дослідження показали, що в них міститься речовина, яка допомагає зменшувати жирові відкладення. Це відбувається через те, що лакриця зменшує апетит і впливає на ензими, які відповідають за накопичення жиру в організмі. На хлібці можна намазати сирну масу, овочі зі правкою, листок салату зі шматком полядвиці або вареної ковбаси. Така поживна закуска містить небагато калорій, але містить клітковину. Комбінація зі складних вуглеводів і білків допоможе підтримувати в нормі рівень цукру в крові і відчувати себе ситним довше.

Вівсянка швидкого приготування. У магазинах є широкий вибір таких каш з різними наповнювачами. Залийте окропом і смачний та корисний перекус готовий. Вам це здається надто довго? Але зізнайтеся перед собою, що хоч раз ви заливали в горнятку «мівіну» і терпляче чекали, поки вона запариться. Зробіть те саме з вівсянкою. А для різноманіття запасіться кількома горішками чи родзинками, які прикрасять вашу кашу, зроблять її кориснішою і смачнішою. Тільки, заради Бога, - не знищуйте решта горішків з тої пачки, що ви відклали. Горіхи, звичайно, корисні, але вони калорійні, знайте міру. Краще щодня брати з дому кілька таких горішків, аби вберегти себе від зайвої спокуси. Можна просто їсти самі горішки. Віддайте їм перевагу замість пачки чіпсів. Горіхи містять жири, потрібні для здоров‘я серця, тому вони будуть корисними, якщо з’їсти небагато.

Йогурт. У даному випадку мова йде про натуральний йогурт. У ньому немає такої кількості цукру. Можна замінити його на знежирений кефір. Хочете різноманітності? Тоді додайте ягід. Хоча не всі сприймають йогурт, як перекус на роботі. Утім, якщо ви використовуєте домашній йогурт, зробіть його соленим і їжте з тими самими хлібцями.

Виходячи з дому, візьміть зі собою яблуко, банан, грушу, виноград або будь-який інший фрукт. Якщо їх міняти кожен день (а також в залежності від пори року), ви отримаєш велику кількість поживних речовин, клітковини. Така закуска ніколи не набридне. Одна порція фрукта, як правило, містить 70 калорій, тому можна додати до нього стакан знежиреного молока (близько 90 калорій), щоб отримати ще й білок, кальцій і вітамін D. Таке поєднання білка і клітковини допоможе тобі уникнути переїдання. Хоча є застереження: деякі дієтологи стверджують, що поєднання, наприклад, банана і молока шкідливе для фігури.

Смачного вам і на здоров’я!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

1:58
Вчені знайшли мед, який корисний для діабетиків і безпечний для зубів
14:05
Лікарі пояснили, скільки яєць в день можна їсти
0:17
Дієтологиня розповіла, як харчуватися після 40 років, щоб зберегти здоров’я і фігуру
0:16
Що буде якщо перестати вживати цукор?
23:54
Продукти які точно зроблять ваш зір кращим
10:00
Різка відмова від вуглеводів, чого чекати?
9:22
Чи корисно харчуватись корисно?
0:31
Звідки взялась мода на кокосове чи мигдальне молоко
21:58
Пий на здоров’я: як звичайна вода впливає на наш організм
13:21
Чому цукор викликає апатію, втому і тривожність
9:20
Топ-5 суперфудів для здоров’я
8:07
Сніданок - головна звичка для здоровʼя людини: приклади смачних та простих рецептів
18:15
Що таке інтуїтивне харчування і чому воно стає популярним
13:49
Інтервальне голодування: користь, ризики і кому воно підходить
9:25
Чому важливо пити воду правильно: поради дієтолога
17:00
Веганство, вегетаріанство, пісне харчування серед молоді: усвідомлення здорового способу життя
15:02
Як зробити корисну їжу смачною?
14:52
Твоє здоров’я — у твоїх руках: 5 простих звичок, що змінять життя
14:23
Вчені Гарвардської медичної школи підтвердили, що рафінована їжа може порушити хімічний баланс мозку
13:04
Кава. Гіркий присмак залежності чи вишуканий напій продуктивності?
11:24
Чому варто обрати інтуїтивне харчування?
10:14
Усвідомлене споживання: шлях до гармонії з тілом і розумом
9:20
Як цукор впливає на організм?
22:37
Раціон на стипендію: чи реально це
14:53
Правда і міфи про білки, жири та вуглеводи: що потрібно знати
13:32
Чому студенти все частіше відмовляються від вживання солодкого
16:43
Кава й енергетики перед дедлайнами: чи справді це допомагає під час сесії?
14:12
Секрет твоєї продуктивності не в каві, а в ранковій рутині
10:10
Пуер – чай для здоров’я та енергії з багатовіковою історією
10:00
Здоровий перекус: Енергія та користь між основними прийомами їжі
20:47
Вода як джерело життя. Чому її варто пити в достатній кількості?
19:49
Чи справді банан такий корисний? Розвінчуємо поширені міфи
17:33
Суперфуди. Панацея чи модна тенденція?
15:34
Вегетеріанство і веганство. Плюси та мінуси
14:06
Популярні помилки та міфи про здорове харчування
12:00
Що їсти, щоб не хворіти: ТОП функціональних продуктів
11:37
Асаї: суперягода чи супермаркетинг? Міфи, факти і українські альтернативи
11:00
Науково доведено: броколі — овоч, що зміцнює імунітет і травлення
10:37
Сила тарілки: як збалансоване харчування змінює життя
7:15
Дослідження показують хто рано снідає той менше стресує
Здоров'я в соцмережах: