По-перше, пиво — газований напій, а по-друге, його п'ють у великих кількостях. Нормальна порція їжі, яка не шкодить роботі шлунка - 250 грамів. 0,5 літра пива перевищує її вдвічі, і мало хто вживає всі півлітри: три кухлі - вже півтора літри.
Це великі об'єми. Тому це однозначно призводить до порушення роботи шлунка: страждає його перистальтика і моторика.
Зрештою шлунок сильно розтягується. Гази, що містяться в пиві, надають додатковий тиск на його стінки.
Пиво шкодить не лише шлунку. За словами кардіологів, найбільш руйнівний вплив напій чинить на серце. Медики мають термін «пивне серце», тобто значно збільшене в розмірах. Ці зміни пов'язані з наявністю в пиві кобальту, що використовується як стабілізатор пивної піни.
Пиво містить низку токсичних речовин, що викликають зміни в ендокринній системі. В організмі чоловіків-пивоманів виділяється речовина, яка пригнічує вироблення тестостерону. Одночасно починають вироблятися жіночі гормони, через що у чоловіків, що п'ють пиво, розростаються грудні залози, стає ширшим таз.
Пиво заборонено дітям, зокрема підліткам. Воно збиває гормональний баланс, заважає розвитку мозку та внутрішніх органів. Вагітним теж пиво вживати не можна: воно негативно впливає на формування плода та його виношування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому лікарі закликають батьків зберігати молочні зуби дітей?