Хвороби молочних залоз з'являються у жінок у будь-якому віці, проте після настання певного віку ймовірність виникнення новоутворень у грудях вища
Рак молочної залози
У віці після 40 років жінки стають більш схильними до появи у грудях пухлин. За словами медика, таку особливість жіночого організму обумовлюють зміни, які відбуваються в ньому через менопаузу, що наближається.
В більшості випадків ці утворення доброякісні – так звані фіброліпоми молочної залози. Таким пухлинам властиво довго розвиватися безсимптомно, але коли вони виростають і збільшуються, можуть деформувати тканини молочної залози або відчуватися при пальпації, відкликатися хворобливістю.
Крім того, у жінок віком 40+ підвищується ризик появи листоподібних пухлин у грудях. Їх розвиток також супроводжується болем у молочних залозах, крім цього – витончення епідермісу. Такі пухлини можуть перероджуватися на злоякісні.
Для того, щоб запобігти розвитку будь-якої мамологічної патології, важливо регулярно обстежуватися: щороку робити мамографію, регулярно проводити самообстеження грудей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою