Оптимальний час для сніданку – 6-7:00 ранку. Обід – до приходу полуденної спеки – 11-11:30. Вечеря – о 18:00. Невеликий перекус дозволений для тих , хто не може заснути з порожнім шлунком о 20-21:00.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Чим небезпечний кондиціонерТаке своєрідне зміщене харчування дозволить відновити апетит і не страждати від важкості у шлунку.
Також, пам’ятайте, що вуглеводна їжа краще піде в обід. Крупи, картоплю, піні супи, овочі та фрукти можна вживати протягом дня.
Мясні та рибні страви краще всього засвоюватимуться зранку або у вечірній час. В прохолодний час вони легше засвоюватимуться.
Кількість вітамінів має бути максимально високою. Адже, разом з потом, організм втрачає дуже багато корисних речовин. Особливо це стосується водорозчинних вітамінів С, В1, В2, В6, РР. як наслідок, зявляється відчуття млявості, послаблюється імунітет, може розвинутись авітаміноз.
Щоб запобігти цьому, потрібно внести в свій раціон сезонні фрукти, овочі та ягоди, пити свіжо вичавлені соки, морси, лимонади, компоти, травяні чаї та квас.
Оскільки під час спеки наш організм витрачає дуже багато рідини, потрібно постійно її поновлювати. Рекомендується випивати 200 мл прохолодної води або несолодкого зеленого чаю кожні 40—50 хв.
Проте, велика кількість рідини у будь-яку пору року протипоказана гіпертонікам, людям, що страждають на серцево-судинні захворювання, ожиріння.
Нагадуємо, раніше ми розповідали
як врятуватись, коли згоріли на сонці.