Вживання курячого бульйону корисне під час лікування бронхітів, пневмонії, астми
Користь і протипоказання вживання курячого бульйону
Присутність у раціоні харчування курячого бульйону здатна допомогти при лікуванні бронхіту, астми, пневмонії та позитивно впливати на здоров'я курців та працівників шкідливих виробництв.
У складі натурального курячого бульйону присутні вітаміни групи В, які нормалізують обмін речовин в організмі та позитивно впливають на ЦНС, що допомагають при порушеннях сну та депресії. Також він є багатим джерелом мінеральних речовин – кальцію, магнію, калію, фосфору, цинку та інших. Містяться в курячому бульйоні та важливі для судинної та імунної систем поліненасичені жирні кислоти.
Говорячи про основні достоїнства натурального курячого бульйону, медики перерахували такі його властивості:
1. Підвищення рівня колагену, що омолоджує шкіру, що зміцнює зв'язки суглобів та хрящі. 2. Полегшення похмілля. 3. Зміцнення кісткової тканини, зубів. 4. Поліпшення стану суглобів та м'язів. 5. Підтримка роботи серця та судин. 6. Зниження кислотності шлунка, полегшення при гастриті, виразковій хворобі шлунка, печії. 7. Допомога з відновленням при ГРВІ, перевантаження.
Вчені знайшли в курячому бульйоні хімічну речовину під назвою "карнозин" - антиоксидант, який пригнічує запальні процеси, що супроводжують перебіг ГРВІ.
Називаючи мінуси цієї страви, варто згадати, що при схильності до подагри та сечокам'яної хвороби вона протипоказана. Курячий бульйон посилює накопичення солей сечової кислоти, кристалів уратів.
Крім того, може виникати індивідуальна непереносимість страви.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Дитячі щедрівки і посівалки на Маланки і Василя
Чи можна дітям купатися в ополонці на Водохреща?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою