Збільшити свою фізичну активність. На тлі фізичної активації знижується рівень глюкози в крові, у зв’язку з чим чутливість організму до інсуліну стає підвищеною, і це прискорює окислення жирів. Найкращий ефект спостерігається, коли активність стає регулярною. Достатньо, наприклад, виділяти час для щоденних прогулянок пішки, — навіть у цьому випадку обмін речовин стане швидшим.
Обмежити споживання вуглеводів. Насамперед, йдеться про прості вуглеводи, джерелами яких є в основному кондитерські вироби. Паралельно в харчування слід вводити більше білкових продуктів, корисних жирних кислот та клітковини.
Їжте 3 рази на день. Звичка перекушувати призводить до того, що людина непомітно поглинає велику кількість непотрібних калорій. Здоровій людині цілком достатньо їсти тричі на день, не вдаючись до додаткових перекусів у вигляді закусок, часто ще й шкідливих. Часто їсти небезпечно для здоров’я, хоча б з точки зору розвитку інсулінорезистентності. Що частіше людина їсть, то активніше виділяється інсулін.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
4 навички, які потрібно засвоїти школярам
Вправа, яка допоможе дізнатись емоційний стан дитини
Тонкі шведські млинці панкакор з брусничним соусом