Консервовані овочі бувають у вигляді натуральних, обідніх консервів, соусів, соків, маринованої продукції, дієтичних консервів, консервів для дітей, сушаться і заморожуються. Використовувана для консервації сировина повинна бути без пошкоджень, ретельно вимита, очищена та нарізана при необхідності.
При виборі натуральних консервів врахуйте, що чим більше в банці води, тим менше вітамінів в самих овочах. Якісний продукт виготовляється зі свіжих овочів без солі, цукру і консервантів. Закусочні овочеві консерви при виробництві готують до вживання - обсмажують, фарширують. Найбільш популярна ікра баклажанна, кабачки, баклажани фаршировані, перець, салати. Обідні консерви скорочують час приготування їжі, це забезпечує їм зростаючу популярність. З обідніх страв частіше випускають щі, борщ, розсольник, суп, з других - солянки з капустою, овочі з м'ясом, рагу і т.д.
До консервованих овочів для дитячого харчування пред'являються підвищені вимоги до якості сировини, до технології виробництва. Гарантійні терміни зберігання для них більш короткі. Часто вони містять комплекс вітамінів і лікувальних трав.
При захворюваннях шлунково-кишкового тракту, гіпертонії, при наявності надлишкової ваги не рекомендується вживати консервовані овочі без консультації з лікарем.
Тепер ви знаєте, які консервовані овочі вибрати і не заподіяти шкоди собі та своїй родині.