1. Замість контролю солодкого - контролюйте вміст цукру
Навіть якщо ви не любите десерти і вкрай рідко споживаєте солодощі, кількість цукру у вашому раціоні може бути високим. Кетчупи, соєве молоко, йогурти, знежирені продукти, заправки для салатів, соуси, пакетовані соки, продукти з низьким вмістом жиру або знежирені, напівфабрикати також містять цукор. Через непомірне споживання таких продуктів ви можете як і раніше набирати вагу. Контролюйте вміст цукру.
2. Замість «не їсти після 6» - легкий перекус
Голодування перед сном часто призводить до безсоння і недосипання. Через такий стрес організм починає накопичувати, а не віддавати, і замість схуднення ви знову можете набрати вагу. Перекус з високим вмістом білка (наприклад, грецький йогурт) і невеликою кількістю корисних вуглеводів (трохи цільнозернових або вівсяних висівок) до 200 калорій відмінно підійде для втамування голоду перед сном.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як харчуватись на роботі щоб не поправлятись3. Замініть шкідливі жири корисними
Через відмову від жирів організм починає працювати за накопичувальною системою і значно погіршується стан шкіри. Замініть шкідливі жири корисними, так ви зможете схуднути і виглядати свіжо і молодо.
4. Замість калорій рахуйте білок
Якщо у страві буде більше білка, ви зможете швидше насититися, і відчуття голоду не буде вас турбувати між прийомами їжі. Навіть при однаковій калорійності двох страв, більш ситною буде страва з великим вмістом білка.